Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 212-3977066
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Sanayi Mah. 1655 Sok. Akbatı Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:6 K:Giriş D:63
Ardıçlı, Esenyurt, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Giriş Katında

İstanbul - Avrupa Ardıçlı bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı firması Sanayi Mah. 1655 Sok. Akbatı Alışveriş Ve Yaşam Merkezi No:6 K:Giriş D:63 Ardıçlı, Esenyurt, İstanbul - Avrupa adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı telefon numarası +90 212-3977066'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Avrupa / Ardıçlı bugüne kadar 130 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.