Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Suadiye

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 216-4165933
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Havacı Binbaşı Mehmet Sok. Orter Apt. No:2 D:1
Suadiye, Kadıköy, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Çatalçeşme Karakol Yanı

İstanbul - Asya Suadiye bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Suadiye firması Havacı Binbaşı Mehmet Sok. Orter Apt. No:2 D:1 Suadiye, Kadıköy, İstanbul - Asya adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Suadiye telefon numarası +90 216-4165933'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Suadiye web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Suadiye bugüne kadar 150 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.