Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu

Doğallık ve sadeliği her zaman ön planda tutan Le Pain Quotidien’in, en belirgin karakteristik özelliklerinden biri tahta uzun masaları.  Le Pain Quotidien, organik ekmekler, çorbalar, salatalar, makarnalar, iştah açıcı tartine ve muffin çeşitleri, kahvaltılıklar ve her biri taze olarak hazırlanan özel tatlılardan oluşan menüsü ile misafirlerinin sevdikleri ile beraber bu masa etrafında keyifli saatler geçirmelerini hedefliyor.
LePain Quotidien, misafilerine mağazaları dışında evlerinde de bu keyfi yaşayabilmeleri için perakende ürünleri de satışa sunmakta.  Yarım ya da çeyrek olarak da satın alabileceğiniz organik ekmek çeşitleri, özel kavanozlarda satışa sunulan organik reçeller ve sürülebilir çikolatalar bu ürünlerden bazıları. Özel zeytinyağı, güneşte kurutulmuş domatesler ve özel pesto sosu da yemeklerinize tat katmak için ideal.

Telefon: +90 216-2907550
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.lepainquotidien.com.tr
E-posta: [email protected]
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:94
Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul – Asya
Adres tarifi: Buyaka Giriş Katında, Bağımsız Bölüm

İstanbul - Asya Ihlamurkuyu bölgesinde bulunan Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu firması Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Buyaka No:56 K:Giriş D:94 Ihlamurkuyu, Ümraniye, İstanbul - Asya adresindedir. Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu telefon numarası +90 216-2907550'dır. Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu web sitesi www.lepainquotidien.com.tr dir
Le Pain Quotidien | İstanbul – Asya / Ihlamurkuyu bugüne kadar 159 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.