Komagene | İzmir / Hatay

Komagene ilk üretimine 2004 yılında İstanbul’da başladı. Bugün yüzden fazla noktaya ulaştı. Vizyonu ve hedefi, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır. Komagene çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, isini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir.

Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın almadan depoya, üretimden dükkana, tezgahtan müşteriye ulasan bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşteriye sunulan hizmet, ürünü paketleyip vermekten ibaret değildir. Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Komagene farkını oluşturur. Komagene’nin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki liderliğini paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.

Telefon: +90 232-2503828
Cep Telefonu:
Fax: +90 232-2275880
Web: www.komagene.com.tr
E-posta:
Adres: İnönü Cad. No:224/d
Hatay, Karabağlar, İzmir

İzmir Hatay bölgesinde bulunan Komagene | İzmir / Hatay firması İnönü Cad. No:224/d Hatay, Karabağlar, İzmir adresindedir. Komagene | İzmir / Hatay telefon numarası +90 232-2503828'dır. Komagene | İzmir / Hatay web sitesi www.komagene.com.tr dir
Komagene | İzmir / Hatay bugüne kadar 475 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.