Komagene | Antalya / Alanya Merkez

Komagene ilk üretimine 2004 yılında İstanbul’da başladı. Bugün yüzden fazla noktaya ulaştı. Vizyonu ve hedefi, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır. Komagene çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, isini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir.

Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın almadan depoya, üretimden dükkana, tezgahtan müşteriye ulasan bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşteriye sunulan hizmet, ürünü paketleyip vermekten ibaret değildir. Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Komagene farkını oluşturur. Komagene’nin orta vadedeki hedefi, çiğ köftedeki liderliğini paralel ürünlerle genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.

Telefon: +90 242-5124564
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.komagene.com.tr
E-posta:
Adres: Güllerpınarı Mah. Hasan Akçaoğlu Cad. No:60/a
Alanya Merkez, Alanya, Antalya

Antalya Alanya Merkez bölgesinde bulunan Komagene | Antalya / Alanya Merkez firması Güllerpınarı Mah. Hasan Akçaoğlu Cad. No:60/a Alanya Merkez, Alanya, Antalya adresindedir. Komagene | Antalya / Alanya Merkez telefon numarası +90 242-5124564'dır. Komagene | Antalya / Alanya Merkez web sitesi www.komagene.com.tr dir
Komagene | Antalya / Alanya Merkez bugüne kadar 132 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.