Kırmızıtaş Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi | Antalya / Altınova

2010 yılından bu yana Kia Yetkili Satıcısı ve Servisi olan Kırmızıtaş Otomotiv, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla, Antalya”da  Kia satış ve satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.

Kırmızıtaş Otomotiv, 2100 m²”lik servis alanı, ekipman, personel, eğitim ve işletim konularındaki profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışıyla, hem  Kia müşterilerinin servise olan bağlılığını güçlendirmeye, hem de potansiyel müşteriler üzerindeki Kia marka imajını daha da sağlamlaştırmaya büyük katkı sağlamıştır.

Uzman kadrosuyla   müşterilerinin her türlü sorunlarına, taleplerine ve servis ihtiyaçlarına anında yanıt veren Kırmızıtaş Otomotiv, müşteri memnuniyetine odaklanarak  hem  potansiyel müşterilere aileden biri gibi hizmet verir hem de mevcut müşterilerin Kia’ya olan bağlılığının ve memnuniyetinin  her geçen gün daha da artmasını sağlar.

Telefon: +90 242-3404343, +90 242-3403848
Cep Telefonu:
Fax:
Web: www.kirmizitas.kia.com.tr
E-posta:
Adres: Sinan Mah. Serik Cad. No:423
Altınova, Kepez, Antalya
Adres tarifi: Antalya Havalimanı Karşısı

Antalya Altınova bölgesinde bulunan Kırmızıtaş Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi | Antalya / Altınova firması Sinan Mah. Serik Cad. No:423 Altınova, Kepez, Antalya adresindedir. Kırmızıtaş Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi | Antalya / Altınova telefon numarası +90 242-3404343, +90 242-3403848'dır. Kırmızıtaş Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi | Antalya / Altınova web sitesi www.kirmizitas.kia.com.tr dir
Kırmızıtaş Otomotiv KIA Yetkili Satıcı ve Servisi | Antalya / Altınova bugüne kadar 265 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.