ARC Bilgisayar Kartuş ve Toner Dolum | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy

ARC– Kartuş Dolum bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturarak teknoloji alanında pazarı yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Teknoloji alanındaki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve iletişim alanında faaliyet gösteren kuruluşlara sunmayı hedeflemektedir.

ARC-Kartuş Dolum, teknoloji ve teknik destek çalışmalarında kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alan pek çok başarılı çalışmayı gerçekleştirdi. Geniş bir yelpazede sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarına çözümler sunmayı hedeflemektedir.

ARC-Kartuş Dolum kobilerin ihtiyaçlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek, Kobilere avantajlar sağlayacak ve kullanıcı memnuniyetini artıracak farklı ürün/hizmetlerini pazara sunmayı sürdürecektir.

Yazıcı kartuş ve laser toner dolumu, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada da büyük bir sektör haline gelmiştir. Çevrecilerin verdiği destekle büyüyen bu sektörden yararlanan firma sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Sizinde dolum kullanmanız için birkaç sebep;
– Orijinale göre %60-80 oranında tasarruf sağlarsınız.
– Boş ürünlerin geri dönüşümü sayesinde çevrenin kirlenmesini engelleyebilirsiniz.
– Orijinal ürün için ithalat çıktısını azaltarak ekonomiye katkıda bulunmuş olursunuz.
– Üstelik orijinal kalite ve sayfa sayısı ARC TONER VE KARTUŞ DOLUM garantisi ile sunmaktayız…

Telefon: +90 212-3478999, +90 537-3132298
Cep Telefonu: +90 537-3132298
Fax:
Web: www.arctonerdolum.com
E-posta: [email protected]
Adres: Kervangeçmez Sok. Dilan Çarşısı No:9/b D:42
Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul – Avrupa
Adres tarifi: Akbank’ın Sokağında

[email protected] bölgesinde bulunan ARC Bilgisayar Kartuş ve Toner Dolum | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy firması 1 Kervangeçmez Sok. Dilan Çarşısı No:9/b D:42 adresindedir. ARC Bilgisayar Kartuş ve Toner Dolum | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy telefon numarası Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul - Avrupa'dır.
ARC Bilgisayar Kartuş ve Toner Dolum | İstanbul – Avrupa / Mecidiyeköy bugüne kadar 181 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.